Lietuviškai   |English   | Deutsch |  

http://www.amberplastic.eu/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/281646208471111.jpg http://www.amberplastic.eu/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/766913434666333.jpg http://www.amberplastic.eu/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/492963773721444.jpg http://www.amberplastic.eu/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/586636281534555.jpg http://www.amberplastic.eu/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/1631298888.jpg http://www.amberplastic.eu/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/265721stogas.jpg
Pradžia Tyrimai ir bandymai

 

Tyrimai ir bandymai

Tyrimai UAB “Amberplastic” skiria didelį dėmesį naujų gaminių, technologijų kūrimui, bandymams, testavimams, vystymui. UAB „Amberplastic“ yra sukūrusi sudėtingų paviršių armavimo technologiją, kurios pagalba gaubti paviršiai iš vidinės pusės yra tvirtinami specialiu armuojančios medžiagos sluoksniu (struktūrine korine medžiaga (structural honeycomb), poliuretano plokšte, balsa-wood), kuris pilnai atkartoja išorinio sluoksnio formą ir gabaritus. Siekiant optimizuoti gaminio savikainą, dideli paviršiai gali būti armuojami aukščiau minėtomis medžiagomis ne pilnai, tačiau visos kostrukcijos tvirtumas išlaikomas gaminyje naudojant įvairios formos GRP profilius.

Įmonė bendradarbiauja su visais Lietuvoje veikiančiais mažųjų vėjo jėgainių gamintojais, taip pat su mokslinėmis institucijomis, kartu siekdama kuo didesnio mažųjų vėjo jėgainių efektyvumo.

UAB “Amberplastic” sukūrė lengvąją stogo konstrukciją, kurios privalumas yra pritaikymo lankstumas. Jei esama laikančioji konstrukcija yra geros būklės, įmonėje gali būti gaminami tik lakštai, kurie pilnai atitiks esamos konstrukcijos gabaritus. Be to, dengiant naują stogą, yra galimybė esamą konstrukciją pilnai apsaugoti nuo atmosferos bei cheminio poveikio, ją sandariai uždengiant stiklo plastiko elementais.

Siekiant maksimizuoti gaminamų stiklo plastiko plokščių tvirtumą, o kartu dar labiau sumažinti jų svorį, įmonėje buvo sukurta papildoma plokštės standumo konstrukcija iš stiklo plastiko profilių. Minėta konstrukcija leidžia gamyboje naudoti mažiausio tankumo (lengviausias) izoliacines putas, tačiau pati konstrukcija išlieka tokia pat tvirta, kaip ir naudojant didesnio tankumo putas.