Lietuviškai   |English   | Deutsch |  

http://www.amberplastic.eu/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/281646208471111.jpg http://www.amberplastic.eu/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/766913434666333.jpg http://www.amberplastic.eu/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/492963773721444.jpg http://www.amberplastic.eu/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/586636281534555.jpg http://www.amberplastic.eu/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/1631298888.jpg http://www.amberplastic.eu/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/265721stogas.jpg
Pradžia Naujienos UAB „Amberplastic“ sėkmingai įgyvendino ES projektą, finansuojamą pagal priemonę „Naujos galimybės“

Naujienų archyvas

 

 

UAB „Amberplastic“ sėkmingai įgyvendino ES projektą, finansuojamą pagal priemonę „Naujos galimybės“
2013 m. Birželio mėn. 27 d., Ketvirtadienis 14:37   

 

UAB „Amberplastic“ sėkmingai įgyvendino ES projektą, finansuojamą pagal priemonę „Naujos galimybės“

2012 m. birželio 28 d. buvo pasirašyta ES finansavimo ir administravimo sutartis  129 876,00 Lt sumai (paramos suma 71 431,00 Lt) – pagal Lietuvos 2007 - 2013 metų Ekonomikos augimo veiksmų programos 2 prioriteto "Verslo produktyvumo didinimas ir aplinkos verslui gerinimas" VP2-2.1-ŪM-04-K priemonę „Naujos galimybės“.

UAB „Amberplastic“ veiklos sritis – įvairių gaminių iš stiklo plastiko bei kitų kompozitinių medžiagų (kompozitų) gamyba. Dėl išskirtinių stiklo plastiko savybių (atsparumas korozijai, temperatūrų svyravimams, tvirtumas, lengvumas) ir didelės patirties stiklo plastiko produkcijos gamyboje, įmonė veiklą vykdo keliose pramonės šakose: laivybos, chemijos, automobilių, statybinių konstrukcijų, mažųjų vėjo jėgainių.

ES remiamo projekto dėka UAB „Amberplastic“ pasiekė projekto pagrindinius tikslus – savo produkciją ir įmonės galimybes pristatė parodose, ištyrė užsienio rinkas bei parengė eksporto strategiją. Įgyvendinant šiuos uždavinius, 2012 m. UAB „Amberplastic“ dalyvavo alternatyvios energetikos parodoje „New Energy“ Husume (Vokietija), o 2013 m. kovo mėnesį - tarptautinėje kompozitų parodoje „JEC Europe 2013“ Paryžiuje (Prancūzija). Ši paroda yra viena iš inovatyviausių ir perspektyviausių tokio lygio parodų kompozitų pramonėje – tarptautiniai  tyrinėtojai, vystytojai ir sprendimų priėmėjai susitinka čia su kompozitų pramonės vartotojais, kurių technologijos ir pritaikymai labiausiai orientuoti – automobilių pramonėje, kosmoso, lengvųjų konstrukcijų, vėjo energetikos ir kitose srityse. Parodoje dalyvavo 1180 kompanijų iš 45 valstybių, tarp kurių UAB „Amberplastic“  įmonė buvo vienintelė Lietuvos atstovė. Parodą Paryžiuje aplankė daugiau negu 32 000 lankytojų. Pagrindinis dalyvavimo parodoje tikslas buvo pristatyti UAB „Amberplastic“, jos produkciją bei užmegzti kontaktus su kompozitinių medžiagų gamintojais, tiekėjais iš viso pasaulio bei pasiūlyti gaminių iš stiklo plastiko gamybą UAB „Amberplastic“ gamybinėje bazėje ir kitus galimo bendradarbiavimo variantus. Parodoje įmonės darbuotojai papuošė stendo sienas reklaminiu tentu, eksponavo gaminių pavyzdžius, dalino bukletus ir lankstinukus. Parodos metu buvo užmegzta daugiau kaip 80 kontaktų su įvairių šalių įmonių atstovais bei keletu privačių asmenų. Daugiausia kontaktų buvo užmegzta su Vokietijos,  Danijos, Rusijos, Švedijos, Norvegijos, Ispanijos firmomis. Parodos metu buvo išdalinti visa įmonės parengta reklaminė medžiaga – lankstinukai anglų, vokiečių kalbomis. Užsienio įmonės domisi  bendradarbiavimo galimybėmis su UAB „Amberplastic“- bendro verslo vystymas  jas domina dėl sąlyginai nedidelių darbo jėgos kaštų Lietuvoje,  geresnės gaminių kokybės, geros geografinės padėties ir kitų svarbių faktorių. Dėl šios priežasties dalis įmonių svarstytų atsisakytų gamintojų iš kitų šalių paslaugų. 2013 m. gegužės mėnesį UAB „Amberplastic“ dalyvavo Kopenhagoje vykusios parodos „Energy Europe“  kontaktų mugėje, kur buvo užmegzta daug naujų kontaktų su potencialiais partneriais.